wolont o2   harcerstwo o2   dolacz o2  dzialanie o2 

 

4 lata Widzialnej Ręki

by Kalina Mielczarek
wr logoZapewne już wiecie, że dziś obchodzimy swoje 4 urodziny. Na świętowanie wybraliśmy inny termin i jesteśmy pewni, że będzie ono wyjątkowe - takie z nauką, relaksem i integracją. Dzisiaj za to naszło nas na wspominki. Uwierzycie, że łącznie mamy ponad 10 tys. zdjęć? To tyle ile Was tutaj. Wybraliśmy z nich... 99 ... potem okroiliśmy nieco bardziej ilość i powstał ten filmik. Ot 4 lata zawarte w 3 minutach.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim. 
  • Dziękujemy każdemu kto dał nam dom. Dla niektórych ulica Szewska już zawsze będzie kojarzona z nami - bowiem tam mieliśmy swój pierwszy magazyn. Potem na stałe zamieszkaliśmy w Stowarzyszeniu HARC, ale swoje progi otworzyli tez dla nas 313 Garage, SWPA Pałacyk Piotrków Trybunalski i Przystanek Kanapka
  • Dziękujemy twórcom WR tym krajowym jak i lokalnym - bez Was nic by się nie wydarzyło
  • Przez lata poznaliśmy ogrom cudownych firm, gastro, organizacji i osób prywatnych - nie sposób Was wymienić, ale wiedzcie, że o Was pamiętamy. Swoje serca dla potrzebujących otwieraliście w całym kraju, w Niemczech, we Francji, Irlandii czy USA. Jesteśmy szczerze wzruszeni
  • Dziękujemy za każde dobre słowo, wsparcie i podaną dłoń oraz wszystkie drobne posty tu i ówdzie. Dzięki Wam jesteśmy, funkcjonujemy i możemy nieść pomoc.
  • Dziękujemy każdemu kto odważył się prosić o pomoc - to też sztuka. 
  • Wszystkimi wolontariuszom - tym "naszym" obecnym i byłym, tym napotkanym w innych świetnych organizacjach, życzymy wszystkiego cudownego. Życzymy Wam pogody ducha i ogromu śmiechu. 
W tym roku gasimy urodzinową świeczkę z pewnym protetycznym marzeniem...  Bez Was się nie spełni... więc opowiemy o nim niebawem.