To co uwielbiamy robić

by Kalina Mielczarek
Oj działo się... Tydzień zaczęliśmy wypożyczeniem i rozstawieniem namiotu w Domu Dziecka a zakończyliśmy rozdzieleniem naszego sprzętu na... 3 pikniki i 1 szkolenie.
Jak co roku wraz z naszymi najukochańszymi harcerzami ze Szczep Drużyn Ósmych Harc oraz ich rodzinami zakończyliśmy rok harcerki. Było mnóstwo zabaw, śmiechów, a i pogody nie mogliśmy mieć piękniejszej. Nasze harcerskie serca są przepełnione szczęściem.
W międzyczasie odbył się Festiwal Ludzi Dobrych Serc Central Poland Truck Show na którym wyjątkowi wolontariusze z 313 garage dzielnie zbierali pieniądze do wydanej przez nas puszki na leczenie Patryk Wysmyk mu wyślij - aż 3 dni spędzili na festiwalu tylko po to by pomagać - macie od nas dozgonny szacunek.
A co robili pozostali wolontariusze z naszej ekipy? Szkolili się, by zawsze i wszędzie móc nieść pomoc. Mieliśmy ogromną przyjemność wesprzeć, poznać w akcji i wyciągnąć nauki od niesamowitych ludzi z Rejonowe WOPR w Piotrkowie Trybunalskim Przyswoiliśmy duuuużo wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Cieszymy się ogromnie, że każdy wolontariat ma swój "kawałek podłogi" i możemy uczyć się i wspierać siebie nawzajem. Dziękujemy za zaproszenie - spędzanie czasu z ludźmi tak pełnymi pasji i zaangażowania to sama radość.
W rewelacyjnych nastrojach, choć oczywiście zmęczeni, udajemy się na odpoczynek.
Pikniki 1
Pikniki 2