Wystawa - "Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy"

by Arkadiusz Wojtysiak

LOGO mkIdn 2 2

W ramach projektu „Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która  łączy”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego uczestnicy projektu zainspirowani pięknem obu miast stworzyli dwie wystawy: fotograficzną i plastyczną „Piotrków Trybunalski na 800 lecie” i "Opole na 800 lecie”. Wernisaż wystaw odbył się 30 września 2017 r. i uczestniczyli w nim m.in. goście z Opola, którzy zwiedzali Piotrków Trybunalski w ramach rewizyty. Prace od tego dnia podziwiać można w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Słowackiego 13 i dodatkowo każdy zwiedzający może oddać swój głos na najpiękniejszą pracę plastyczną i fotograficzną. 
Głosować można do 15 października, a rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 16.10.2017r. o godz. 16.00 w OEA MOK. 
Nagrody dla zwycięzców  w postaci  voucherów na kolację z osobą towarzyszącą ufundowali: Restauracja Karuzela Smaków w Hotelu Best Western Trybunalski, Restauracja GulJana, a sponsorem nagrody książkowej jest  Fundacja „Bądź aktywny”

 

wystawy razem Piotrków I Opole mini