wolont o2   harcerstwo o2   dolacz o2  dzialanie o2 

 

Plebiscyt Wolontariusz roku 2015

by Arkadiusz Wojtysiak

Plebiscyt 2015 plakatStowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC wraz z Piotrkowskim Centrum Wolontariatu w ramach wyróżnienia niezwykłych działań i aktywności wolontariuszy
w Piotrkowie Trybunalskim i powiecie piotrkowskim organizuje III edycję Plebiscytu pt:

„Wolontariusz Roku 2015"

Wyboru laureata Plebiscytu dokona powołana specjalnie do tego celu Kapituła Plebiscytu, a nagrodą będzie tytuł oraz stosowna statuetka, a także artykuł o nagrodzonym Wolontariuszu w mediach patronujących wydarzeniu.

Nagroda zostanie wręczona dnia 5 grudnia 2015r w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza, podczas zorganizowanej „Gali Wolontariatu 2015",  która odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim w al. 3 Maja 12 o godzinie 18.00. 

Nominacje kandydatów można zgłaszać w nieprzekraczalnym terminie: do 25.11.2015r do godziny 20.00


Wnioski nominacyjne należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres:

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC

97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Wolborska 30

Dopuszcza się przesłanie wniosków nominacyjnych drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., jednak podpisane oryginały wniosków powinny zostać przesłane pocztą lub dostarczone osobiście. Wnioski nominacyjne do pobrania na stronach internetowych Organizatora (www.harc.com.pl oraz www.wolontariat.harc.com.pl )

Wszystkich zainteresowanych udziałem w plebiscycie zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Plebiscytu zamieszczonym na stronach internetowych:

www.harc.com.pl  oraz www.wolontariat.harc.com.pl

Plebiscyt 2015 plakat

Do pobrania:

Regulamin
Formularz Nominacji Kandydata