wolont o2   harcerstwo o2   dolacz o2  dzialanie o2 

 

Gra miejska - Królewskie Klejnoty

by Marcin Jończyk

Najszybciej wszystkie koraliki zebrała drużyna Kaptury w składzie Laura Zawada i Ewa Berner-Zawada. W nagrodę drużyna otrzymała grę planszową „Pan tu nie stał”. Ponadto wszystkie Drużyny otrzymały nagrodę w postaci zaproszeń na spektakl „Bajkowy stragan” wg. wierszy Juliana Tuwima (01.07.br.) lub „Recepta na odwagę” (08.07.br.). Spektakle odbywają się w ramach Letnich Teatrów Ogródkowych na dziedzińcu teatralnym MOK.

Diabeł –Kłamczuch wybrał Amulety Prawdy, które zrobiły na nim największe wrażenie. Właściciele amuletów zostali nagrodzeni drobnymi upominkami ufundowanymi przez Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży HARC, współorganizatora gry.

Na zakończenie okazało się, że królowej rozerwał się sznur korali i rozsypał gdzieś w alejkach na pl. Czarnieckiego. Dzieci pracowicie zbierały korale, a najwięcej z nich zebrała Nel Jakubiak z drużyny Motylek. Nel otrzymała nagrodę ufundowaną przez Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży HARC.

klejnoty 1 2012    klejnoty 2012

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości oraz wiedzy i zapraszamy na kolejne gry.
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, bez których gra nie byłaby tak barwna i atrakcyjna. Niektóre stroje, w których występowali zostały wypożyczone z piotrkowskiego Muzeum.

Zdjęcia można obejrzeć TUTAJ