Rajd Granica - I miejsce

by Arkadiusz Wojtysiak

WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI !!!

Granica 2015 pW dniu dzisiejszym (niedziela, 20 września) w Wielkim Biegu Finałowym Rajdu, w którym rywalizowali zwycięzcy wszystkich tras nasi kolejny raz byli NIEPOKONANI i zwyciężyli w klasyfikacji generalnej!!!!

Nasz Patrol „Ósma Błyskawica” ze Szczepu Drużyn Ósmych HARC zajął I MIEJSCE i zdobył puchar na V Trasie Wędrowniczej Ogólnopolskiego Harcerskiego Rajdu "GRANICA" w Karkonoszach!!!
Chłopaki rywalizując z 21 patrolami wędrowniczymi z całej Polski zwyciężyli pokonując około 100 km i zdobywając najwyższą ilość punktów podczas trzydniowej imprezy organizowanej przez Chorągiew Dolnośląską Związku Harcerstwa Polskiego, Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej.

GRATULACJE CHŁOPAKI!!!! Znakomita robota!!!
Przywieźcie puchar w całości!!!

Foto z Naczelnikiem ZHP, hm. Małgorzatą Sinicą i Komendantem Chorągwi Dolnośląskiej, oraz z Pucharem dla Zwycięzców